Wyspa Zdarzeń - klimatyczny dom w sercu natury! - Żmiąca
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Wyspa Zdarzeń - klimatyczny dom w sercu natury!
Jaworzna 34-602 Żmiąca Polska domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Piesze wycieczkipoza obiektem
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Sprzęt do grillowania
Dostęp do Internetu
Prywatny parking
Odkryty basen
Czujnik dymu
Taras słoneczny
Sprzęt do badmintona
Miejsce na piknik
Pokoje rodzinne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Taras
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Basen
Ogrzewanie
Parking
Wi-Fi
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Ogród
Zwierzęta domowe są akceptowane
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Plac zabaw dla dzieci
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Całkowity zakaz palenia
Miejsce na ognisko
Bezpłatny parking
Leżaki lub krzesełka plażowe
Basen z widokiem
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Bezpłatne Wi-Fi
Bramki zabezpieczające dla dzieci
Gry planszowe / puzzle
Meble ogrodowe
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Plac zabaw
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Parking na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Gaśnice
Pokoje dla niepalących
Obiekt Wyspa Zdarzeń - klimatyczny dom w sercu natury! położony jest w miejscowości Żmiąca i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Wiśniczu – 26 km, Kopalnia Soli w Bochni – 33 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (3), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym zmywarką i piekarnikiem. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Goście mogą popływać w odkrytym basenie, odprężyć się w ogrodzie lub uprawiać trekking.
Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 85 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Basen: nieczynne od pon. 1 wrz. 2025 do sob. 27 cze. 2026
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 3 sypialniami. The fireplace is the standout feature of this holiday home. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a dishwasher and an oven. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 76 mkw.
