Zobacz atrakcje w okolicy:
Rezerwat Bielawskie Błota Karwia-OstrowoGrota Mechowska Mechowo k. PuckaRzeźby z plenerów rzeźbiarskich Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Jastrzębia GóraWilla Kaszubka Jastrzębia GóraMuzeum Figur Woskowych Jastrzębia GóraPamiątkowy Obelisk Kaszubskie Nuty Jastrzębia GóraFontanna Jastrzębia GóraPunkt Widokowy Klif Jastrzębia GóraPark Linowy Jastrzębia GóraObelisk Gwiazda Północy Jastrzębia GóraPlaża Jastrzębia GóraWąwóz Lisi Jar Jastrzębia GóraPomnik upamiętniający powrót króla Zygmunta III Wazy z wyprawy po koronę Szwecji w 1594 r. Jastrzębia GóraPunkt Widokowy Głaz Jastrzębia GóraPark miniatur latarnii morskich Bliza Park i Dom do góry nogami Jastrzębia Góra RozewieMotylarnia Rozewie Jastrzębia GóraPomnik Zaślubin Polski z morzem w 1920 r. RozewieLatarnia Morska w RozewiuSkansen Blizarium Rozewskie RozewieBuczek morski Nautofon RozewieDomki Flaming Wladyslawowo - Władysławowo
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domki Flaming Wladyslawowo
Władysławowo Siedleckiego 415/4 domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
3
Parking
Rozmawiamy
9.5/10
Liczba pokoi
3
Parking
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt Domki Flaming Wladyslawowo, położony w miejscowości Władysławowo, oferuje dostęp do ogrodu. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża we Władysławowie – 1,1 km, Port Gdynia – 35 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i mają taras oraz prywatną łazienkę z prysznicem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stocznia Gdynia – 39 km, Dworzec PKP Gdynia Główna – 39 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 61 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Bungalow Rodzinny. This family room has a private bathroom, a seating area, a wardrobe as well as a terrace. The unit has 3 beds. Rodzinny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Całodobowa recepcja
Plaża
Parking
Taras
Prywatny parking
Bezpłatny parking
Parking na miejscu
Ogród
