Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum - Kaszubski Park EtnograficznyKaszuby Wiele Dom letniskowy nad jeziorem - Wiele
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Kaszuby Wiele Dom letniskowy nad jeziorem
Wiele Księdza Płka Wryczy 80/1 domki letniskowe i całoroczne
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.3/10
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.3/10
Obiekt Kaszuby Wiele Dom letniskowy nad jeziorem położony jest w miejscowości Wiele i oferuje kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kaszubski Park Etnograficzny – 27 km, Park Narodowy Bory Tucholskie – 28 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 48 km znajduje się Bory Tucholskie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Krzyżacka – 45 km, Dom do góry nogami – 49 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 78 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. The holiday homes kitchen is available for cooking and storing food. Guests can benefit from a terrace and garden views. The unit offers 6 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 108 mkw.
Zwierzęta domowe są akceptowane
Taras
Całkowity zakaz palenia
Prywatny parking
Bezpłatny parking
Parking na miejscu
Parking
