Zobacz atrakcje w okolicy:
Jezioro Dołgie Małe - punkt widokowy - Słowiński Park NarodowyZatopiony las koło Czołpina - Słowiński Park NarodowyJezioro Dołgie Duże - punkt widokowy - Słowiński Park NarodowyWieża widokowa Rowokół SmołdzinoPlatforma widokowa CzołpinoPlaża CzołpinoMuzeum Słowińskiego Parku Narodowego w CzołpinieLatarnia Morska w CzołpinieWydma CzołpińskaWieża widokowa nad jeziorem Łebsko KlukiMuzeum Wsi Słowińskiej w KlukachSwojskie Chatki - Leśna Chatka - Smołdziński Las
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Swojskie Chatki - Leśna Chatka
Smołdziński Las Swojskie Chatki - Smołdziński Las 24 e domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.9/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.9/10
Dom z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this holiday home consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower. The holiday homes kitchenette, which features a stovetop and a refrigerator, is available for cooking and storing food. This holiday home provides an electric kettle, a flat-screen TV and a terrace. The unit offers 2 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Obiekt Swojskie Chatki - Leśna Chatka położony jest w miejscowości Smołdziński Las. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 4,4 km znajduje się Słowiński Park Narodowy.
W domu wakacyjnym z 1 sypialnią zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Swojskie Chatki - Leśna Chatka oferuje wypożyczalnię rowerów. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 121 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Piesze wycieczkipoza obiektem
Meble ogrodowe
Parking na miejscu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Prywatny parking
Piesze wycieczki
Pokoje rodzinne
Taras
Pokoje dla niepalących
Taras słoneczny
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Plaża
Windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
Wi-Fi
Bezpłatny parking
Dostęp do Internetu
Wycieczki rowerowe
Miejsce na ognisko
Plac zabaw
