Zobacz atrakcje w okolicy:
Szczeliniec Wielki, Góry StołoweKwiatkowo całoroczny kompleks z baliami i letnią plażą - Radków
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Kwiatkowo całoroczny kompleks z baliami i letnią plażą
Radków 18 Widokowadomki letniskowe i całoroczne
Góry
Liczba pokoi
9
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU
Góry
Liczba pokoi
9
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
RU
W naszej ofercie m. in. : Płatności bezgotówkowe są możliwe, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, czujnik dymu, taras, ogród, miejsce na ognisko, jazda na rowerze, miejsce na piknik, Możliwe wystawienie faktury, zwierzęta domowe są akceptowane, gaśnice, taras słoneczny, transfer, pokoje dla niepalących, meble ogrodowe, prywatny parking, pokoje rodzinne, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, bezpłatny parking, wanna z hydromasażem / jacuzzi, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, plaża, parking, prywatna plaża, leżaki lub krzesełka plażowe, ogrzewanie, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 35 mkw).

