Zobacz atrakcje w okolicy:
Tor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej wąskotorowa w gminie Rewal (Trzęsacz-Rewal-Śliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wielorybów w RewaluPlaża w RewaluBajkowa Chata w RewaluRewalLove Museum w RewaluPark Wieloryba w RewaluAleja Róż i Zakochanych w RewaluLatarnia Morska w NiechorzuMotylarnia NiechorzeDomek Na pokładzie - Pogorzelica
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domek Na pokładzie
Pogorzelica 7 Zaciszna domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Obiekt Domek Na pokładzie położony jest w miejscowości Pogorzelica i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pogorzelica – 2,2 km, Ratusz – 43 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (2), kuchnię oraz łazienkę (1). Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
W obiekcie znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 43 km, Molo w Kołobrzegu – 44 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. This holiday home features a shared bathroom and heating. The holiday homes kitchen, which has kitchenware, is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Dostęp do Internetu
Miski dla pupila
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Plaża
Parking
Pokoje rodzinne
Dostęp za pomocą kluczy
Sprzęt do grillowania
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Leżaki lub krzesełka plażowe
Gaśnice
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Ogród
Sprzęt do badmintona
Meble ogrodowe
Zwierzęta domowe są akceptowane
Prywatny parking
Całkowity zakaz palenia
Taras
Parking na miejscu
Pokoje dla niepalących
Jazda na rowerze
Wino / szampan
Gry planszowe / puzzle
Część przeznaczona dla palących
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Bezpłatny parking
