Jagoda - Nowe Warpno
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Jagodadomki letniskowe i całoroczne
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Jagoda znajduje się w miejscowości Nowe Warpno i oferuje ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec Szczecin Łękno – 41 km, Uniwersytet Szczeciński – 42 km, Akademia Morska w Szczecinie – 44 km.
W naszej ofercie m. in. : Pokoje są dezynfekowane między pobytami, zwierzęta domowe są akceptowane, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje dla niepalących, taras, pokoje rodzinne, całkowity zakaz palenia, ogród.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 8 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne - 120 mkw).


Nowe Warpno
Oferta naszego partnera Booking.com BG.3220286
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: familyhoteldominikana.pl