Villa Las Palmas - Matyldów
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Villa Las Palmas
Matyldów Matyldów działka 7/14domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
W naszej ofercie m. in. : ogród, bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, pokoje rodzinne, leżaki lub krzesełka plażowe, miejsce na piknik, meble ogrodowe, dostęp do Internetu, czujnik dymu, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, ogrzewanie, plac zabaw, basen, legowisko dla pupila, basen, system alarmowy, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, parking na miejscu, basen z podgrzewaną wodą, taras, parasole przeciwsłoneczne, część przeznaczona dla palących, Termometry dla gości zapewnione przez obiekt, odkryty basen (czynny w sezonie), parking, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, pokoje dla niepalących, miejsce na ognisko, zwierzęta domowe są akceptowane, gaśnice, basen z widokiem, taras słoneczny, odkryty basen, miski dla pupila, wspólna kuchnia, Wi-Fi, dostęp za pomocą kluczy, gry planszowe / puzzle, wspólny salon / sala TV, prywatny parking, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, całkowity zakaz palenia.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 14:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Basen #1: nieczynne od pon. 30 paź. 2023 do sob. 27 kwi. 2024 Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 1000 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się przelewem bankowym. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona przelewem bankowym po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 7 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 łóżko pojedyncze - 96 mkw).

