Domek w Lesie - Łęki
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domek w Lesie
Łęki 252 32-425 Łęki Polska domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.8/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.8/10
Całkowity zakaz palenia
Piesze wycieczki
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Miski dla pupila
Pokoje rodzinne
Gaśnice
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Prywatny parking
Taras
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Gry planszowe / puzzle
Parking
Pokoje dla niepalących
Miejsce na piknik
Bezpłatne Wi-Fi
Zwierzęta domowe są akceptowane
Sprzęt do grillowania
Bezpłatny parking
Dostęp za pomocą kluczy
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Wspólna kuchnia
Leżaki lub krzesełka plażowe
Ogrzewanie
Bramki zabezpieczające dla dzieci
Ogród
Wi-Fi
Dostęp do Internetu
Parking na miejscu
Pralnia
Jazda na rowerze
Piesze wycieczki
Narciarstwopoza obiektem
Meble ogrodowe
Wycieczki rowerowe
Rzutki
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Czujnik dymu
Obiekt Domek w Lesie oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Łęki. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kopalnia Soli w Wieliczce – 24 km, Fabryka Schindlera – 39 km. Oferta domku obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W domku do dyspozycji gości przygotowano balkon, kilka sypialni (3), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Królewski na Wawelu – 40 km, Muzeum Narodowe w Krakowie – 40 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 46 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Domek z 3 sypialniami. This chalet features a fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The chalet also comes with a barbecue. The spacious chalet features a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit has 6 beds. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 120 mkw.
