Pokoj hotelowy bis dwu osobowy - Łeba
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Pokoj hotelowy bis dwu osobowydomki letniskowe i całoroczne
Morze
Cena od
216 PLN
Parking
Pokoje dla singli
Morze
Cena od
216 PLN
Parking
Pokoje dla singli
Cena od: 216 PLN / 1 dzień
Obiekt Pokoj hotelowy bis dwu osobowy oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Łeba. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Motyli – 600 m, Port jachtowy w Łebie – 700 m.
W naszej ofercie m.in.: bezpłatny parking, parking, prywatny parking, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu, taras.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 2 osobowy (1 łóżko podwójne).
Łeba
Łeba, miasto ruchomych wydm
Łeba to nadmorska miejscowość w województwie pomorskim położona na Wybrzeżu Słowińskim. Miasto leży nad dwoma rzekami: Łebą oraz Chełstem. Łeba to także miejscowość z portem i kąpieliskami.
Po zachodniej stronie miasta rozlega się Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami oraz jeziorami Łebsko i Gardno, a po wschodniej stronie są jezioro Sarbsko i Rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska. W Łebie znajdują się obszary należące do programu Natura 2000, są to obszary ochrony specjalnej ptaków i siedlisk.
Jedynym obiektem w Łebie wpisanym na listę rejestru zabytków jest barokowy kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z 1683 roku z więżą szachulcową z XVII wieku. Do budowy kościoła wykorzystano materiały z kościoła św. Mikołaja który został zniszczony przez sztormy w 1558 roku.
Będąc w Łebie warto zobaczyć ruchome wydmy, Muzeum Motyli, Piernikowy Dom do Góry Nogami, stare domki rybackie nad kanałem portowym, pozostałości murów gotyckiego św. Mikołaja, Park Dinozaurów, Akwarium Łeba (Oceanarium) oraz Narodowe Muzeum Morskie.
Cyklicznymi imprezami które odbywają się w Łebie są Allegro Cup (zawody w windsurfingu) i Maaton Earth Wind Sweat & Fire (zawody biegowe).
Zapraszamy na wczasy nad morzem do Łeby!
Oferta naszego partnera Booking.com BG.1779629
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: noclegi-miedzyzdroje.travel.pl