Osada Orlica 3 - Lasowka
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Osada Orlica 3domki letniskowe i całoroczne
Morze
Cena od
450 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
450 PLN
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od: 450 PLN / 1 dzień
Obiekt Osada Orlica 3 położony jest w miejscowości Lasowka i oferuje balkon. Obiekt oddalony jest o 31 km od miejscowści Lądek-Zdrój. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W naszej ofercie m.in.: parking, taras, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatny parking, prywatny parking, całkowity zakaz palenia, parking na miejscu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Domek 7 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 bardzo duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa).


Lasowka
Oferta naszego partnera Booking.com BG.2017060
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: noclegi-miedzyzdroje.travel.pl