Leśny Zaułek - Łagów
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Leśny Zaułekdomki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
3
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Liczba pokoi
3
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: ogród, część przeznaczona dla palących, zaplecze do sportów wodnych (na miejscu), książki, DVD i muzyka dla dzieci, piesze wycieczki, pokoje dla niepalących, jazda na rowerze, pokoje rodzinne, sprzęt do grillowania, nurkowanie, plac zabaw dla dzieci, kajakarstwo, plac zabaw, bezpłatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, całkowity zakaz palenia, śniadanie w pokoju, parking na miejscu, parking, wędkowanie, taras, nurkowanie z rurką, prywatny parking, gry planszowe / puzzle.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 11:00.
Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 200 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 32 mkw);
Dom wakacyjny 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 32 mkw).

