Zobacz atrakcje w okolicy:
Kasprowy WierchGiewontKolej Kasprowy Wierch KuźniceDolina KościeliskaWielka Krokiew ZakopaneNarodowe Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w ZakopanemWyciąg Narciarski Pod ButorowymMuzeum Karola SzymanowskiegoPolana Szymoszkowa - stacja narciarska i kąpielisko geotermalneMuzeum Stylu ZakopiańskiegoKolej linowo-terenowa GubałówkaChochołowskie TermyDomek w Raju - Kościelisko
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domek w Raju
Kościelisko Rysulówka 39 domki letniskowe i całoroczne
Parking
Rozmawiamy
9.8/10
Parking
Rozmawiamy
9.8/10
Obiekt Domek w Raju znajduje się w miejscowości Kościelisko i zapewnia ogród, wspólny salon oraz wspólną kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 6,4 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Domek w Raju znajduje się park wodny, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Zakopane – 7,5 km, Aqua Park Zakopane – 8,2 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. Featuring a private entrance, this holiday home also consists of 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also offers a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 10 beds. Dom wakacyjny - 11 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
prywatny parking
taras słoneczny
ogrzewanie
kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
taras
sklep na miejscu
parking
wspólna kuchnia
pokoje dla niepalących
narciarstwopoza obiektem
dostęp do Internetu
park wodnypoza obiektem
bezpłatny parking
piesze wycieczki
meble ogrodowe
całkowity zakaz palenia
jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
parking na miejscu
pokoje rodzinne
sprzęt do grillowaniadodatkowo płatne
wspólna część rekreacyjna / sala TV
miejsce na piknik
ogród

