Zobacz atrakcje w okolicy:
Ryńskie Zbiory MuzealneDomek Holenderski z wielkim tarasem, Domek na Mazurach, Szlak Wielkich Jezior - Jora Wielka
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domek Holenderski z wielkim tarasem, Domek na Mazurach, Szlak Wielkich Jezior
Jora Wielka Jora Wielka 8 domki letniskowe i całoroczne
Parking
Rozmawiamy
8.6/10
Parking
Rozmawiamy
8.6/10
Obiekt Domek Holenderski z wielkim tarasem, Domek na Mazurach, Szlak Wielkich Jezior położony jest w miejscowości Jora Wielka. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny Tropikana – 12 km, Wioska Żeglarska – 13 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce.
W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (2), łazienkę (1), pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem oraz taras z widokiem na ogród.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mrongoville – 14 km, Ratusz w Mrągowie – 16 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 71 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. The holiday home provides a private entrance, a seating area, a terrace with garden views as well as a shared bathroom featuring a shower. The unit offers 2 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Jazda na rowerzepoza obiektem
Taras
Bezpłatny parking
Parking
Wędkowaniepoza obiektem
Pokoje dla niepalących
Windsurfingpoza obiektem
Prywatny parking
Czujnik dymu
Piesze wycieczkipoza obiektem
Kajakarstwopoza obiektem
Parking na miejscu
Całkowity zakaz palenia
Ogród
