Zobacz atrakcje w okolicy:
Punkt widokowy Kanał Szczuczy Dąbkowice-DąbkiMolo nad jez. Bukowo - DąbkiChałupa szachulcowa z połowy XIX wieku DąbkiPlaża DąbkiDrzewo Miłości DąbkiPozostałości Poligonu Artyleryjskiego "Rügenwalde" BobolinPlaża Zachodnia Darłówko - DarłowoBalticlandia Family Park Darłowo - Darłówko ZachodnieKładka widokowa i przyrodnicza Darłowo - Darłówko ZachodniePomnik Skała Ekologów Darłowo - Darłówko ZachodnieNadbrzeżna Bateria Zaporowa "Schwerin" Darłowo - Darłówko ZachodnieLatarnia Morska w Darłowie DarłówkuPort Darłowo - DarłówkoMost rozsuwany Imienia Kapitana Witolda Huberta Darłówko - DarłowoPomnik Nie wrócili z morza - Darłowo - Darłówko WschodnieWesołe Miasteczko Darłowo - Darłówko WschodniePlaża Wschodnia Darłówko - DarłowoPark Wodny Jan Darłowo - Darłówko WschodniePlaża KopańPomnik Rybaka - fontanna DarłowoDomki Letniskowe Pikamar - Darlowko
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Domki Letniskowe Pikamar
Darlowko Wczasowa 8 domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
8
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.2/10
8
Obiekt Domki Letniskowe Pikamar, położony w miejscowości Darłówko, oferuje dostęp do ogrodu z placem zabaw. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Darłówko Wschód – 500 m, Plaża Darłówko Zachód – 1,2 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono także aneks kuchenny z lodówką.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Bursztynowa Przystań – 2,3 km, Aquapark Jarosławiec – 22 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 161 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy pamiętać, że depozyt należy zapłacić przelewem bankowym.
Bungalow. Jest to drewniany dom wakacyjny z tarasem i łazienką. Do dyspozycji Gości jest oddzielna sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym. Bungalow - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Bungalow. Jest to drewniany dom wakacyjny z tarasem i łazienką. Do dyspozycji Gości jest oddzielna sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym. Bungalow - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Bungalow. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 4 łóżka. Bungalow - 6 osobowy.
parking
plac zabaw dla dzieci
parking na miejscu
pokoje dla niepalących
prywatny parking
ogrzewanie
sprzęt do grillowania
całkowity zakaz palenia
ogród
bezpłatny parking













