Dabki Village - Haus Maciej - Dąbki
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Dabki Village - Haus Maciej
Wczasowa 9 76-156 Dąbki Polska domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
Parking
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Sklep na miejscu
Czujnik dymu
Wi-Fi
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Bramki zabezpieczające dla dzieci
Dostęp do personelu medycznego
Zwierzęta domowe są akceptowane
Wycieczki rowerowedodatkowo płatne
Prywatny parking
Piesze wycieczki
Kajakarstwododatkowo płatne
Pokoje dla niepalących
Bezpłatne Wi-Fi
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Parking na miejscu
Taras słoneczny
Jazda na rowerze
Meble ogrodowe
Piesze wycieczkipoza obiektem
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Miejsce na ognisko
Rzutki
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Zaplecze do sportów wodnych na miejscudodatkowo płatne
Sprzęt do badmintona
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Ogrzewanie
Miejsce na piknik
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Gry planszowe / puzzle
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
Gaśnice
Sala zabaw
Taras
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Monitoring wokół obiektu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Tenis stołowy
Wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Plac zabaw
Bezpłatny parking
Ogród
Obiekt Dabki Village - Haus Maciej oferuje patio oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dabki Beach – około 1,1 km. Na miejscu zapewniono taras, stół do gry w ping ponga, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (4), salon oraz łazienkę (1) z suszarką do włosów i prysznicem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych.
Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników trekkingu i jazdy na rowerze. Na terenie obiektu Dabki Village - Haus Maciej dostępny jest również ogród.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aquapark Jarosławiec – 29 km, Zamek Książąt Pomorskich – 8,6 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 157 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Please note that there is an additional fee for pets: 30 PLN per night, per pet.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 4 sypialniami. This holiday home includes 1 living room, 4 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a washing machine and a flat-screen TV with satellite channels. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
