Dom z bala - Biskupiec
Domki letniskowe i te całoroczne to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku w Polsce w ostatnich latach. Domki dla grup przyjaciół i dla rodzin z dziećmi z pełnymi udogodnieniami, m.in. z parkingiem i placem zabaw. Domki pozwalają poczuć pełną prywatność i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, wypoczywający goście posiadają własną przestrzeń do zagospodarowania. Rezerwuj domek - otwarty sezonowo i całorocznie. Wakacje nad morzem, blisko gór czy na Mazurach.
Dom z baladomki letniskowe i całoroczne
Jezioro
Parking
Rozmawiamy
RU NO
Jezioro
Parking
Rozmawiamy
RU NO
W naszej ofercie m. in. : prywatny parking, plaża, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, kajakarstwo, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, taras słoneczny, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, meble ogrodowe, parking, pokoje rodzinne, wędkowanie, miejsce na ognisko, pokoje dla niepalących, parking na miejscu, taras, puby, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, całkowity zakaz palenia, miejsce na piknik, bezpłatny parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 64 mkw).

